Wyższy standard
w nieruchomościach
Ponad 2.500 ofert z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia i regionu!

O firmie


Art-Centrum Nieruchomości to firma zajmująca się kompleksową obsługą klientów w branży nieruchomości. Oddziały w Bydgoszczy, Inowrocławiu i Toruniu ściśle z sobą współpracują i korzystają ze swojego doświadczenia. Firmę Art-Centrum Nieruchomości cechuje prężny rozwój i nieograniczone perspektywy.

Nieruchomości to nasza pasja, a nasza praca oparta jest na uczciwości i pozytywnym nastawieniu do ludzi, połączonych z dużą wiedzą, doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku.

Naszym celem jest profesjonalne, kompleksowe i rzetelne świadczenie usług związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem w zakresie nieruchomości, doradztwem kredytowym, zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, a także budową domów „pod klucz”.

Pracownicy Art-Centrum zapewniają profesjonalną i miłą obsługę klientów w zakresie:

  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem, dzierżawa, zamiana),
  • sprzedaży nieruchomości renomowanych deweloperów (domy, mieszkania i lokale),
  • zarządzania i administrowania nieruchomościami, pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Fachową obsługę naszych klientów gwarantują kwalifikacje naszych pracowników, potwierdzone licencjami zawodowymi pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomościami oraz kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zespół Art-Centrum!


Nota prawna:
Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią ofert w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają jedynie charakter informacyjny. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.


  Wzór rozwiązania umowy - kliknij